Organic Groups (2.0.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
