Organic Groups (2.0.1) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Reference method
sr: Метод референцирања
