Organic Groups (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Create
gl: Crear

en: Active
gl: Activo

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Role name
gl: Nome do rol

en: State
gl: Estado

en: Role
gl: Rol

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Pending
gl: Pendente

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Other groups
gl: Outros grupos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Join
gl: Unirse

en: Request membership
gl: Solicitar ser membro

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Permission
gl: Permiso

en: Private group
gl: Grupo privado

en: Add role
gl: Engadir rol

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.

en: Administer permissions
gl: Administrar permisos

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Edit permissions
gl: Editar permisos

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: %type_name: Create new content
gl: %type_name: Crear un novo contido

en: %type_name: Edit own content
gl: %type_name: Editar contido propio

en: %type_name: Edit any content
gl: %type_name: Editar calquera contido

en: %type_name: Delete own content
gl: %type_name: Borrar contido propio

en: %type_name: Delete any content
gl: %type_name: Eliminar calquera contido

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.
