Organic Groups (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.

en: Administer permissions
jv: Ngelola kawenangan

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: %type_name: Create new content
jv: %type_name: Gawé kontèn anyar

en: %type_name: Edit own content
jv: %type_name: Ngubah kontèné dhéwé

en: %type_name: Edit any content
jv: %type_name: Ngubah sembarang kontèn

en: %type_name: Delete own content
jv: %type_name: Mbusak kontène dhéwé

en: %type_name: Delete any content
jv: %type_name: Mbusak sembarang kontèn
