Organic Groups (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Permissions
si: අවසර
