Organic groups (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном
