Organic groups (8.x-1.0-alpha11) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Administer permissions
ku: بەڕێوەبردنی ڕێپێدانەکان

en: %type_name: Create new content
ku: %type_name: درووستکردنی ناوەڕؤکی نوێ

en: %type_name: Edit own content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی ناوەڕۆکی خۆ

en: %type_name: Edit any content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی هەموو ناوەڕۆکەکان

en: %type_name: Delete own content
ku: %type_name: سڕینەوەی ناوەڕؤکی خۆ

en: %type_name: Delete any content
ku: %type_name: سڕینەوەی هەموو ناوەڕۆکەکان
