Organic groups (8.x-1.0-alpha12) - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Reference
el: Αναφορά

en: Permissions
el: Άδειες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Permission
el: Άδεια

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.

en: Administer permissions
el: Διαχείριση αδειών

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: %type_name: Create new content
el: %type_name: Δημιουργήστε νέο περιεχόμενο

en: %type_name: Edit own content
el: %type_name: Επεξεργαστείτε το δικό σας περιεχόμενο

en: %type_name: Edit any content
el: %type_name: Επεξεργαστείτε οποιοδήποτε περιεχόμενο

en: %type_name: Delete own content
el: %type_name: Διαγράψτε το δικό σας περιεχόμενο

en: %type_name: Delete any content
el: %type_name: Διαγραφή οποιουδήποτε περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα

en: Appears in: @bundles.
el: Εμφανίζεται σε: @bundles.

en: User role weight
el: Βάρος ρόλων χρηστών

en: @label referenced from @field_name
el: @label αναφερόμενο από @field_name

en: @entity using @field_name
el: @entity που χρησιμοποιεί @field_name

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)
