Organic groups (8.x-1.0-alpha12) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား

en: %type_name: Create new content
my: %type_name: အသစ်ဖန်တီးရန်

en: %type_name: Edit own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Edit any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Delete own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပယ်ဖျက်ရန်

en: %type_name: Delete any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပယ်ဖျက်ရန်
