Organic groups (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Roles
et: Rollid

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Reference
et: Viide

en: Other groups
et: Teised grupid

en: Permissions
et: Õigused

en: Join
et: Liitu

en: Apply
et: Rakenda

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Permission
et: Õigus

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Administer permissions
et: Ligipääsuõiguste haldamine

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: %type_name: Create new content
et: %type_name: sissekannete lisamine

en: %type_name: Edit own content
et: %type_name: oma sissekannete muutmine

en: %type_name: Edit any content
et: %type_name: kõigi sissekannete muutmine

en: %type_name: Delete own content
et: %type_name: oma sissekannete kustutamine

en: %type_name: Delete any content
et: %type_name: kõigi sissekannete kustutamine

en: You are the group manager
et: Sina oled grupi haldur

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
et: Gruppide haldurina võid sisu postitada ka gruppidesse, kuhu sa ei kuulu.

en: User role weight
et: Kasutaja rolli kaal

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)
