Organic groups (8.x-1.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Roles
mk: Улоги

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: - All -
mk: - Сите -

en: %type_name: Create new content
mk: %type_name: Креирај нова содржина

en: %type_name: Delete own content
mk: %type_name: Избриши ја својата содржина

en: %type_name: Delete any content
mk: %type_name: Избриши било која содржина
