Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
