Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: disabled
et: keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Menu link
et: Menüülink

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Translate
et: Tõlge

en: Add link
et: Lisa link

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink

en: logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Initial menu level
et: Algne menüütase

en: Maximum number of menu levels to display
et: Maksimaalne kuvatav menüütasemete arv

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel lisatud. <a href=":url"> Lisa link</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
et: <q>Logi sisse</q> anonüümsete kasutajate jaoks
