Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Language code
ht: Kòd lang lan
