Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
