Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Translate
se: Jorgal
