Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Edit menu
ug: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
