Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Edit menu
ast: Editar menú
