Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: disabled
is: óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Add menu
is: Stovna valmynd

en: Edit menu
is: Broyt valmynd

en: Language code
is: Málkota

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Translate
is: Týð

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
