Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
