Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Translate
ne: अनुवाद

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
