Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
