Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Translate
sk: Preložiť

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
