Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Translate
am: ተርጉም

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
