Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Translate
sq: Përkthe

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
