Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: disabled
vi: tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Add menu
vi: Thêm trình đơn

en: Edit menu
vi: Sửa trình đơn

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Translate
vi: Dịch

en: Add link
vi: Thêm liên kết

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Enable @title menu link
vi: Sửa liên kết @title

en: logged in users only
vi: chỉ người dùng đăng nhập
