Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Language code
bg: Код на език

en: Translate
bg: Преведи

en: Add link
bg: Добави линк

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
