Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
