Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title

en: logged in users only
el: μόνο χρήστες που έχουν κάνει είσοδο

en: Add menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu levels
el: Επίπεδα μενού

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href=":url">Προσθήκη στοιχείου</a>.
