Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Translate
gu: ભાષાંતર
