Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Add menu
is: Bæta við valmynd

en: Edit menu
is: Breyta valmynd

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Translate
is: Þýða
