Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: logged in users only
mn: зөвхөн нэвтэрсэн хэрэглэгчид
