Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Translate
uk: Перекласти

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Enable @title menu link
uk: Увімкнути посилання меню @title

en: logged in users only
uk: тільки для користувачів, що увійшли

en: Add menu link
uk: Додати посилання меню

en: Menu levels
uk: Рівні меню

en: Initial menu level
uk: Початковий рівень меню

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
uk: Меню буде видимим, лише якщо пункт меню для поточної сторінки знаходиться на рівні або нижче обраного початкового рівня. Щоб зробити меню завжди видимим оберіть рівень 1.

en: Maximum number of menu levels to display
uk: Максимальна кількість показуваних рівнів меню

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
uk: Максимальна кількість показуваних рівнів меню, починаючи з початкового рівня меню. Приклад: з початковим рівнем 2 і максимальною кількістю - 3 відображаються рівні меню 2, 3 і 4.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
uk: Посилання меню поки що відсутні. <a href=":link">Додати посилання</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
uk: <q>Вхід</q> для анонімних користувачів
