Organic Groups Menu (OG Menu) (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Translate
kk: Аудару
