Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Add link
az: Link əlavə edin
