Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Translate
bs: Prevedi
