Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Translate
nn: Omset
