Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Translate
sl: Prevodi
