Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Translate
te: అనువదించు
