Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
