Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: View
af: Wys

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Edit menu
af: Wysig item

en: Language code
af: Taalkode

en: Translate
af: Vertaal
