Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Translate
eo: Traduku

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
