Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Translate
fi: Käännä

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable @title menu link
fi: Ota käyttöön valikkolinkki @title

en: logged in users only
fi: vain sisäänkirjautuneet käyttäjät

en: Add menu link
fi: Lisää valikkolinkki

en: Menu levels
fi: Valikon tasot

en: Initial menu level
fi: Valikon oletustaso
