Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Edit menu
my: Menu ကို ပြင်ရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
