Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
