Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Add menu
sv: Lägg till meny

en: Edit menu
sv: Redigera meny

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Translate
sv: Översätt

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable @title menu link
sv: Aktivera menylänk @title

en: logged in users only
sv: endast inloggade användare

en: Add menu link
sv: Lägg till menylänk
