Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: disabled
cs: vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Translate
cs: Přeložit

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable @title menu link
cs: Povolit položku @title v menu

en: logged in users only
cs: pouze přihlášení uživatelé

en: Add menu link
cs: Přidat odkaz menu

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
