Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Translate
eu: Itzuli

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Organic group
eu: Talde organikoa

en: logged in users only
eu: erabiltzaile erregistratuak bakarrik

en: Add menu link
eu: Gehitu esteka menuan
