Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Add menu
fa: افزودن منو

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Translate
fa: ترجمه

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده
