Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
